GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Crémekoppar 4936473
nr 493 6473
Crémekoppar
6 st, Rörstrand & Wien, 1 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 29 oktober 2007
kl 17:13:38
28/10 18:11:00
29/10 15:07:31
400 kr
Rörstrand